“Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Robotic Vacuum Cleaner | DEEBOT X5 OMNI | Wet&Dry | Operating time (max) 164 min | Lithium-Ion | 6400 mAh | Dust capacity 0.25 L | 12800 Pa | Black
1,187.99 €
Neturime
TruEdge Adaptive Edge Mopping; ZeroTangle Anti-tangle Technology; Intelligent Deep Mopping; TrueDetect 3D 3.0 obstacle avoidance
Produkto kodas:
DEEBOT X5 OMNI BLACK
9
People watching this product now!
Neturime
Produkto aprašymas
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT X5 OMNI |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 9.5 cm |
| Veikimo laikas (max) | 164 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400 mAh |
| Dulkių talpa | 0.25 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 12800 Pa |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2.2 cm |
| Valdymo tipas | Hands-free control |
| Krovimo stotelė | Yes |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/26
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/26
Ecovacs Antibacterial Dust bag for DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI Auto-Empty Station DDB020008 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Disposable Mopping Pad D-DM25-2017 U2 Series, 25 pc(s), White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
15.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/26

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.