“Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Midea Microwave Oven | AM720C2AT | Free standing | 20 L | 700 W | Convection | Black
104.99 €
Liko 5
Produkto kodas:
AM720C2AT(BK)
6
People watching this product now!
Liko 5
Produkto aprašymas
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven |
| Modelio pavadinimas | AM720C2AT |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | Black |
| Plotis | 44 cm |
| Gylis | 34.6 cm |
| Aukštis | 25.9 cm |
| Valdymo tipas | Digital |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs Antibacterial Dust bag for DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI Auto-Empty Station DDB020008 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.