“Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
ETA | Robot Vacuum Cleaner | Rondo ETA124490000 | Wet&Dry | Operating time (max) 100 min | Li-ion | 4000 mAh | Dust capacity 0.6 L | Black
143.99 €
Liko 2
Produkto kodas:
ETA124490000
10
People watching this product now!
Liko 2
Produkto aprašymas
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Eta |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | Rondo ETA124490000 |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 8 cm |
| Įkrovimo trukmė | 5-6 h |
| Veikimo laikas (max) | 100 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 4000 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65 dB |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Dulkių talpa | 0.6 l |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Valomi paviršiai | Carpet, hard floors |
| Filtro tipas | HEPA |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 1.5 cm |
| Tinka turint gyvūnų | Yes |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs Antibacterial Dust bag for DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI Auto-Empty Station DDB020008 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.