“Ecovacs Disposable Mopping Pad D-DM25-2017 U2 Series, 25 pc(s), White” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Ecovacs Windows Cleaner Robot | WINBOT W2 | Corded | 2800 Pa | White
559.99 €
Neturime
Intelligent steady climbing system, Auto-Spray, WIN-SLAM 4.0 path planning;Microfibre wiping pads; WINBOT Cleaning Solution 230 mL, Power supply
Produkto kodas:
WINBOT W2
10
People watching this product now!
Neturime
Produkto aprašymas
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Windows Cleaner Robot |
| Modelio pavadinimas | WINBOT W2 |
| Spalva | White |
| Plotis | 27.1 cm |
| Gylis | 27.1 cm |
| Aukštis | 7.7 cm |
| Įkrovimo trukmė | 4 h |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600 mAh |
| Galingumas | N/A W |
| Siurbiamoji galia | 2800 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.06 l |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Disposable Mopping Pad D-DM25-2017 U2 Series, 25 pc(s), White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
15.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.