Ecovacs Window Cleaning Robot | WINBOT W2 OMNI | Corded | 2800 Pa | White
666.99 €
Liko 5
Max Working Area (full 60 ml reservoir): 30 m²; Safety Protection Level: 12; Power Outage Protection: 30 mi;Power supply, Microfibre wiping pads, WINBOT Cleaning Solution 230mL
Produkto kodas:
WINBOT W2 OMNI
7
People watching this product now!
Liko 5
Produkto aprašymas
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Window Cleaning Robot |
| Modelio pavadinimas | WINBOT W2 OMNI |
| Spalva | White |
| Plotis | 27.1 cm |
| Gylis | 27.1 cm |
| Aukštis | 7.7 cm |
| Įkrovimo trukmė | 3 h |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium |
| Akumuliatoriaus talpa | 4500 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63 dB |
| Galingumas | N/A W |
| Siurbiamoji galia | 2800 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.06 l |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/31
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/31
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/31
Ecovacs Antibacterial Dust bag for DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI Auto-Empty Station DDB020008 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.