Rodoma 73–96 iš 261
“Ecovacs Service Kit for DEEBOT T20 OMNI DKT010095” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Ecovacs GOAT GOAT Blade Kit MBK120001 For Ecovacs GOAT G1 Robotic Lawnmower, Blade with screw, 12 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
18.99 €| Svoris | 0.85 kg |
|---|
Ecovacs GOAT Navigation Beacon MNB010001 For Ecovacs GOAT G1 Robotic Lawnmower
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
121.99 €| Svoris | 0.25 kg |
|---|
Ecovacs HEPA Filter for AIRBOT Z1 KJ-FI01-0013 Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
54.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|
Ecovacs Humidifying filter for AIRBOT Z1 KJ-FI01-0013 Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
54.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|
Ecovacs Lawn Mower GOAT G1 Mowing Area 1600 m², WiFi APP Yes (Android; iOs), Working time 95 min, Maximum Incline 45 %, Speed 0.31 (m/s), Waterproof IPX4, 68 dB, 24 month(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,943.99 €| Svoris | 31.5 kg |
|---|
Ecovacs Lawn Mower GOAT G1-800 Mowing Area 800 m² WiFi APP Yes Maximum Incline 45 % Waterproof IPX4 59 dB
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,525.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|
Ecovacs Magnetic Boundary Stripe D-MS01 ECOVACS DEEBOT OZMO U2/U2 Pro, 1 pc(s), Black
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
32.99 €| Svoris | 0.632 kg |
|---|
Ecovacs Microfiber Cleaning Cloths W-CC02-0005 For Winbot W1, W1 Pro
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €| Svoris | 0.07 kg |
|---|
Ecovacs Mopping cloth for OZMO 610/601 D-CC3B Blue
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €| Svoris | 0.126 kg |
|---|
Ecovacs Mopping Set DO3G-KTB for DEEBOT 600/601/605, 1x water tank, 3x mopping cloth
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
43.99 €| Svoris | 0.44 kg |
|---|
Ecovacs Pet Kit D-KT00-2018 U2 series, 1x filter, 1x tangle-free brush
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
43.99 €| Svoris | 0.485 kg |
|---|
Ecovacs Reusable cleaning cloths D-CC3C for DEEBOT OZMO 930, DEEBOT PRO 930, 3 pc(s), Blue
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
21.99 €| Svoris | 0.15 kg |
|---|
Ecovacs Robotic Vacuum Cleaner+Handheld | DEEBOT X2 COMBO | Wet&Dry | Operating time (max) 210 min | 6400 mAh | Dust capacity 0.42 L | 8700 Pa | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,574.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner+Handheld |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT X2 COMBO |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 9.5 cm |
| Veikimo laikas (max) | 210 min. |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400 mAh |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 8700 Pa |
| Filtro tipas | HEPA |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2.2 cm |
| Tinka turint gyvūnų | Yes |
| Valdymo tipas | ECOVACS HOME App, YIKO Voice Assistant 2.0 |
| Krovimo stotelė | Yes |
Ecovacs Service Kit D-KT01-0022 1x Main Brush, 2x Side Brushes (White), 3x High Efficiency Filters, Suitable for DEEBOT T10 Family
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
50.99 €| Svoris | 0.422 kg |
|---|
Ecovacs Service Kit for DEEBOT T20 OMNI DKT010095
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
50.99 €| Svoris | 0.42 kg |
|---|
Ecovacs Service Kit for T9 AIVI D-KT00-2103 3x High Efficiency Filters, 2x Main Brush, 4x Side Brushes
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
43.99 €| Svoris | 0.472 kg |
|---|
Ecovacs Washable cleaning cloths D-CC03-0029 3 pc(s), for X1 PLUS/ T10/ T10 PLUS
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
29.99 €| Svoris | 0.093 kg |
|---|
Ecovacs Washable cleaning cloths D-WP04-0006 4 pc(s), For DEEBOT X1 OMNI
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
29.99 €| Svoris | 0.098 kg |
|---|
Ecovacs Washable Improved Mopping Pads for OZMO Turbo Mopping Systems of X1 OMNI/X1 TURBO/T10 TURBO/ T20 OMNI D-WP04-0012 4 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
29.99 €| Svoris | 0.1 kg |
|---|
Ecovacs Washable Mopping Cloth D-CC03-2020 DEEBOT OZMO U2 / U2 Pro, 3 pc(s), Blue
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €| Svoris | 0.059 kg |
|---|
Ecovacs Washable Mopping Pad 3 pc(s), Blue, For DEEBOT T8/T9, OZMO Pro/OZMO Pro 2.0
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €| Svoris | 0.064 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 121 × 30 × 157 mm |
Ecovacs Window Cleaning Robot | WINBOT W2 OMNI | Corded | 2800 Pa | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
666.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Window Cleaning Robot |
| Modelio pavadinimas | WINBOT W2 OMNI |
| Spalva | White |
| Plotis | 27.1 cm |
| Gylis | 27.1 cm |
| Aukštis | 7.7 cm |
| Įkrovimo trukmė | 3 h |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium |
| Akumuliatoriaus talpa | 4500 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63 dB |
| Galingumas | N/A W |
| Siurbiamoji galia | 2800 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.06 l |
Ecovacs Windows Cleaner Robot | WINBOT W2 | Corded | 2800 Pa | White
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
559.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Windows Cleaner Robot |
| Modelio pavadinimas | WINBOT W2 |
| Spalva | White |
| Plotis | 27.1 cm |
| Gylis | 27.1 cm |
| Aukštis | 7.7 cm |
| Įkrovimo trukmė | 4 h |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600 mAh |
| Galingumas | N/A W |
| Siurbiamoji galia | 2800 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.06 l |







