“Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Midea Robot Vacuum Cleaner M9 Wet&Dry Operating time (max) 180 min Lithium Ion 5200 mAh Dust capacity 0.25 L 4000 Pa White
326.99 €
Liko 5
Water Tank, Charging Base, Mopping Cloth, Mop Holder, Power Cord
Produkto kodas:
M9 White
3
People watching this product now!
Liko 5
Produkto aprašymas
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | M9 |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | White |
| Svoris (kg) | 3 |
| Plotis | 35 cm |
| Gylis | 35 cm |
| Aukštis | 9.7 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Veikimo laikas (max) | 180 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Dulkių talpa | 0.25 l |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Laiptų aptikimas | Yes |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Siurbiamoji galia | 4000 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.22 l |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2 cm |
| Funkcijos | Vacuum, Mop |
| Belaidis | Yes |
| Valdymo tipas | APP intelligent control |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag for DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI Auto-Empty Station DDB020008 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Disposable Mopping Pad D-DM25-2017 U2 Series, 25 pc(s), White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
15.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.