“Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Ecovacs DEEBOT N8 PRO Plaunantis dulkių siurblys robotas, Baltas
610.99 €
Neturime
Smart home compatible: use your voice for hands-free control with Google Assistant or Alexa.;Charging dock (1x), Side Brushes (2x), Reservoir (1x), Cleaning Cloth (1x), Disposal Cleaning Cloth (10x), Cloth Plate (1x), High Efficiency Filter (1x), IM package (1x), Cleaning Tool (1x)
Produkto kodas:
DEEBOT_N8_PRO
4
People watching this product now!
Neturime
Produkto aprašymas
Vacuum & Mop simultaneously. TrueDetect 3D technology to identify obstacles precisely and avoid instantly. TrueMapping technology maps your home with 2X coverage and 4x accuracy.
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT N8 PRO |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Balta |
| Svoris (kg) | 3.9 |
| Aukštis | 9.3 cm |
| Skersmuo | 35.3 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 24 mėn. |
| Suderinamumas | Compatible with Auto-Empty Station |
| Šepečių skaičius | 3 |
| Įkrovimo trukmė | 4 h |
| Veikimo laikas (max) | 110 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 3200 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70 dB |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Galingumas | 40 W |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Siurbiamoji galia | 2600 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.24 l |
| Įtampa | 14.4 V |
| Filtro tipas | HEPA |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2 cm |
| Valdymo tipas | APP |
| Savaime išsivalantis | No |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag for DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI Auto-Empty Station DDB020008 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Disposable Mopping Pad D-DM25-2017 U2 Series, 25 pc(s), White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
15.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.