Rodoma 1–24 iš 33
“Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | White” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|
Ecovacs Fog-free Humidification Module KJ-HM01-0002 for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
110.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|
Mamibot | Multi purpose Floor Cleaner | Flomo II Plus | Cordless operating | Washing function | 25.55 V | Operating time (max) 33 min | Black | Warranty 24 month(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
367.99 €| Gamintojas | Mamibot |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Multi purpose Floor Cleaner |
| Modelio pavadinimas | Flomo II Plus |
| Spalva | Black |
| Veikimo laikas (max) | 33 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 3000 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80 dB |
| Vandens bako talpa | 0.73 l |
| Valomi paviršiai | Multiple Floor |
| Įtampa | 25.55 V |
| Savaime išsivalantis | Yes |
Midea Bladeless Fan with Air purifier | MFP-120 | Stand fan | White | Diameter 15 cm | Number of speeds 10 | Oscillation | Yes | Timer
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
264.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea Bladeless Tower Fan with Air purifier | MFP-120i | Stand fan | Dark Blue | Diameter 15 cm | Number of speeds 10 | Oscillation | Yes | Timer
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
306.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea Cordless Vacuum Cleaner | MWD-X6 | Handstick 3in1 | Washing function | 120 W | 21.6 V | Operating time (max) 40 min | White/Black | Warranty 24 month(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
183.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea Cordless Vacuum Cleaner | P5 MCS2021WB | 150 W | 21.6 V | Operating time (max) 45 min | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
103.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea Cordless Vacuum Cleaner | X10 Wet and Dry | 220 W | 22.2 V | Operating time (max) 35 min | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
467.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 99 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
217.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRC152FEE01 |
| Tipas | Chest |
| Spalva | White |
| Plotis | 54.5 cm |
| Gylis | 49.5 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38 dB |
Midea Freezer | MDRC207FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 142 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
257.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRC207FEE01 |
| Tipas | Chest |
| Spalva | White |
| Plotis | 63.2 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 198 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
298.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRC280FEE01 |
| Tipas | Chest |
| Spalva | White |
| Plotis | 81.6 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 290 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
394.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRC405FEE01 |
| Tipas | Chest |
| Spalva | White |
| Plotis | 111.5 cm |
| Gylis | 67 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43 dB |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 84.5 cm | Total net capacity 86 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
271.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRD129FZE01 |
| Tipas | Upright |
| Spalva | White |
| Plotis | 57.4 cm |
| Gylis | 55.3 cm |
| Aukštis | 84.5 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39 dB |
| Valdymo tipas | Mechanical |
Midea Freezer | MDRD99FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 84.5 cm | Total net capacity 60 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
203.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRD99FZE01 |
| Tipas | Upright |
| Spalva | White |
| Plotis | 44.5 cm |
| Gylis | 47.5 cm |
| Aukštis | 84.5 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
| Valdymo tipas | Mechanical |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 142 cm | Total net capacity 160 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
367.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRU229FZE01 |
| Tipas | Upright |
| Spalva | White |
| Plotis | 55 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 142 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42 dB |
| Valdymo tipas | Mechanical |
Midea FS40-21M | Stand Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 40 W | No
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
30.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea FT23-21M | Table Fan | White | Diameter 23 cm | Number of speeds 2 | Oscillation | 25 W | No
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
20.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea FT30-21M | Table Fan | White | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | No
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
26.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea FT40-21M | Table Fan | White | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | 25 W | No
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
27.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|
Midea Microwave Oven | AM720C2AT | Free standing | 20 L | 700 W | Convection | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
104.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven |
| Modelio pavadinimas | AM720C2AT |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | Black |
| Plotis | 44 cm |
| Gylis | 34.6 cm |
| Aukštis | 25.9 cm |
| Valdymo tipas | Digital |
Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
110.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven |
| Modelio pavadinimas | MAM720C2AT |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Plotis | 44 cm |
| Gylis | 34.6 cm |
| Aukštis | 25.9 cm |
Midea Microwave oven | MM720C2AT | Free standing | 700 W | Silver
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
96.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven |
| Modelio pavadinimas | MM720C2AT |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | Silver |
| Plotis | 43.96 cm |
| Gylis | 34.5 cm |
| Aukštis | 25.82 cm |
Midea Microwave oven | MM720CJ7 | Free standing | 700 W | Cream
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
124.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven |
| Modelio pavadinimas | MM720CJ7 |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | Cream |
| Plotis | 43.5 cm |
| Gylis | 33 cm |
| Aukštis | 26 cm |
| Valdymo tipas | Manual |
Midea Microwave oven | MM720CJ7B | Free standing | 700 W | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
124.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven |
| Modelio pavadinimas | MM720CJ7B |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | Black |
| Plotis | 43.5 cm |
| Gylis | 33 cm |
| Aukštis | 26 cm |
| Valdymo tipas | Manual |


