Rodomi visi rezultatai: 3
Mamibot | Multi purpose Floor Cleaner | Flomo II Plus | Cordless operating | Washing function | 25.55 V | Operating time (max) 33 min | Black | Warranty 24 month(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
367.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Gamintojas | Mamibot |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Multi purpose Floor Cleaner |
| Modelio pavadinimas | Flomo II Plus |
| Spalva | Black |
| Veikimo laikas (max) | 33 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 3000 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80 dB |
| Vandens bako talpa | 0.73 l |
| Valomi paviršiai | Multiple Floor |
| Įtampa | 25.55 V |
| Savaime išsivalantis | Yes |
Midea Microwave Oven | AM720C2AT | Free standing | 20 L | 700 W | Convection | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
104.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Midea Microwave oven | MM720CJ7B | Free standing | 700 W | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
124.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01

