ETA | Robotic Vacuum Cleaner | ETA724390000 Aquilo PRO | Wet&Dry | Operating time (max) 180 min | Li-ion | 5200 mAh | Dust capacity 2.5 L | 4000 Pa | Black
722.99 €
Liko 1
ULTRASONIC CARPET DETECTION – the carpet detection function prevents the vacuum cleaner from running into the carpet when mopping; ANTI-COLLISION SYSTEM – sensors for non-contact recognition of obstacles and gentle movement in the room; SMART TECHNOLOGY – intelligent sensors protect the robot against falling down the stairs
Produkto kodas:
ETA724390000
6
People watching this product now!
Liko 1
Produkto aprašymas
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Eta |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | ETA724390000 Aquilo PRO |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 10 cm |
| Suderinamumas | Compatible with Android 8.0 (and later), iOS 10.0 (and later) |
| Įkrovimo trukmė | 4-5 h |
| Veikimo laikas (max) | 180 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Dulkių talpa | 2.5 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Siurbiamoji galia | 4000 Pa |
| Filtro tipas | HEPA |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2 cm |
| Tinka turint gyvūnų | Yes |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag for DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI Auto-Empty Station DDB020008 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Disposable Mopping Pad D-DM25-2017 U2 Series, 25 pc(s), White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
15.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.