Rodoma 217–240 iš 261
“Service Kit Premium for DEEBOT T30/T30S Family | DKT100143” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
PETKIT PURA X Self-cleaning Cat Litter Box White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
568.99 €| Svoris | 16.88 kg |
|---|
PETKIT Smart Pet Drinking Fountain Eversweet 3 Capacity 1.35 L, Material ABS, Filtering, White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
51.99 €| Svoris | 1.724 kg |
|---|
PETKIT Smart Pet Drinking Fountain Eversweet 3 Pro (Wireless Pump) Capacity 1.8 L, Material Stainless Steel, ABS, White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
88.99 €| Svoris | 1.4 kg |
|---|
PETKIT Smart Pet Drinking Fountain Eversweet Solo Capacity 1.8 L Material Plastic Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
36.99 €| Gamintojas | Petkit |
|---|
PETKIT Smart Pet Drinking Fountain Eversweet Solo Capacity 1.8 L, Material ABS, Filtering, Green
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
24.99 €PETKIT Smart Pet Drinking Fountain Eversweet Solo Capacity 1.85 L, Blue
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
23.99 €| Svoris | 0.98 kg |
|---|
Robotic Vacuum Cleaner | DEEBOT N20 PLUS | Wet&Dry | Operating time (max) 300 min | Lithium-Ion | 5200 mAh | Dust capacity 0.4 L | 8000 Pa | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
463.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT N20 PLUS |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | White |
| Aukštis | 9.6 cm |
| Veikimo laikas (max) | 300 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67 dB |
| Dulkių talpa | 0.4 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 8000 Pa |
| Vandens bako talpa | 1.8 l |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2 cm |
| Valdymo tipas | Voice control |
| Krovimo stotelė | Yes |
Robotic Vacuum Cleaner | DEEBOT T30S | Wet&Dry | Operating time (max) 220 min | Lithium-Ion | 5200 mAh | Dust capacity 0.3 L | 11000 Pa | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,079.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT T30S |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | White |
| Aukštis | 10.4 cm |
| Veikimo laikas (max) | 220 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Dulkių talpa | 0.3 l |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 11000 Pa |
| Valdymo tipas | Foot Touch Control, Hands-free control |
| Krovimo stotelė | Yes |
Robotic Vacuum Cleaner | DEEBOT X5 OMNI | Wet&Dry | Operating time (max) 164 min | Lithium-Ion | 6400 mAh | Dust capacity 0.25 L | 12800 Pa | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
1,187.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT X5 OMNI |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 9.5 cm |
| Veikimo laikas (max) | 164 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400 mAh |
| Dulkių talpa | 0.25 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 12800 Pa |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2.2 cm |
| Valdymo tipas | Hands-free control |
| Krovimo stotelė | Yes |
Service Kit Premium for DEEBOT T30/T30S Family | DKT100143
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
71.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Service Kit Premium for DEEBOT T30/T30S Family |
| Modelio pavadinimas | DKT100143 |
| Suderinamumas | For DEEBOT T30/T30S Family |
Service Kit Standard for DEEBOT T30/T30S Family | DKT080142
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
46.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Service Kit Standard for DEEBOT T30/T30S Family |
| Modelio pavadinimas | DKT080142 |
| Suderinamumas | For DEEBOT T30/T30S Family |
Washable mopping pads for OZMO Turbo mopping systems of T30/T30S Family, 2 sets/box | DCC020042
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
29.99 €| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Washable mopping pads for OZMO Turbo mopping systems of T30/T30S Family, 2 sets/box |
| Modelio pavadinimas | DCC020042 |
| Suderinamumas | For T30/T30S Family |
Xiaomi | BHR5919TY | 2 Lite Side Brush
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
13.99 €| Gamintojas | Xiaomi |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | 2 Lite Side Brush |
| Modelio pavadinimas | BHR5919TY |
| Suderinamumas | For Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro |
Xiaomi | Robot Vacuum (EU) | Wet&Dry | Operating time (max) 170 min | 5200 mAh | Dust capacity 0.45 L | 6000 Pa | White | Battery warranty S20+ month(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
410.99 €| Gamintojas | Xiaomi |
|---|
Xiaomi 2 Lite Filter BHR5923TY For Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
11.99 €| Svoris | 0.11 kg |
|---|
Xiaomi E10 EU Plaunantis dulkių siurblys robotas, Baltas
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
190.99 €| Svoris | 4.5 kg |
|---|---|
| Lazerio jutiklių technologija | No |
Xiaomi Mi Mop Essential Disposable Mop Pad BHR4251TY White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
5.99 €| Svoris | 0.09 kg |
|---|
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 1C/2Pro+/2Ultra Side Brush | Xiaomi
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
5.99 €| Gamintojas | Xiaomi |
|---|







