Rodoma 1–24 iš 261
“Cleaner Accessory Kit for N20 Plus/N20 Pro Plus | DKT080155” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
AYI | Robotic Pool Cleaner | P1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,014.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
AYI Lawn Mower A1 1400i Mowing Area 1400 m² WiFi APP Yes (Android; iOs) Working time 120 min Brushless Motor Maximum Incline 37 % Speed 22 m/min Waterproof IPX4 68 dB
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
778.99 €
| Svoris | 17.7 kg |
|---|---|
| Gamintojas | Ayi |
| Gamintojo prekės serija | Lawn Mower |
| Modelio pavadinimas | A1 1400i |
| Spalva | Orange/Black |
| Svoris (kg) | 9 |
| Matmenys (P x G x A) | 50 x 35.5 x 24 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 6 mėn. |
| Įkrovimo trukmė | 180 min. |
| Veikimo laikas (max) | 120 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68 dB |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Motoro tipas | Brushless Motor |
| Pjovimo plotis | 18 cm |
| Pjovimo sistema | 3 Blades |
| Apsaugotas PIN kodu | Yes |
| Atsparumas vandeniui | IPX4 |
| Automatinis pasikrovimas | Yes |
| Pjovimo greitis | 22 m/min |
| Jutikliai | Bumper, Lift, Rain, Tilt |
| Laikmatis | Yes |
| Maksimalus šlaitas | 37 % |
| Pakraunama baterija | Yes |
| Pjaunamos zonos | Yes, 5 zones |
| LCD ekranas | Yes |
| Pjovimo aukštis | 2.5-5.5 cm |
| Pjovimo raštas | Edge, Random, Spiral, Zones |
| Programuojamas tvarkaraštis | Yes |
| Mobilioji aplikacija | iOs), Yes (Android |
| Signalizacija | Yes |
| Sklypo plotas iki | 1400 m² |
| Užrakinimas | Yes |
| Užrakto tipas | Electronic Theft |
| Maitinimo adapteris | 25.5V/2.0A at 100~240V |
AYI Robot Lawn Mower A1 600i Mowing Area 600 m² WiFi APP Yes (Android; iOs) Working time 60 min Brushless Motor Maximum Incline 37 % Speed 22 m/min Waterproof IPX4 68 dB
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
584.99 €
| Svoris | 16.5 kg |
|---|---|
| Gamintojas | Ayi |
| Gamintojo prekės serija | Robot Lawn Mower |
| Modelio pavadinimas | A1 600i |
| Spalva | Orange/Black |
| Svoris (kg) | 8.7 |
| Matmenys (P x G x A) | 50 x 35.5 x 24 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 6 mėn. |
| Įkrovimo trukmė | 90 min. |
| Veikimo laikas (max) | 60 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68 dB |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Motoro tipas | Brushless Motor |
| Pjovimo plotis | 18 cm |
| Pjovimo sistema | 3 Blades |
| Apsaugotas PIN kodu | Yes |
| Atsparumas vandeniui | IPX4 |
| Automatinis pasikrovimas | Yes |
| Pjovimo greitis | 22 m/min |
| Jutikliai | Bumper, Lift, Rain, Tilt |
| Laikmatis | Yes |
| Maksimalus šlaitas | 37 % |
| Pakraunama baterija | Yes |
| Pjaunamos zonos | Yes, 5 zones |
| LCD ekranas | Yes |
| Pjovimo aukštis | 2.5-5.5 cm |
| Pjovimo raštas | Edge, Random, Spiral, Zones |
| Programuojamas tvarkaraštis | Yes |
| Mobilioji aplikacija | iOs), Yes (Android |
| Signalizacija | Yes |
| Sklypo plotas iki | 600 m² |
| Užrakinimas | Yes |
| Užrakto tipas | Electronic Theft |
| Maitinimo adapteris | 25.5V/2.0A at 100~240V |
AYI Robot Lawn Mower Boundary Wire Connector, 10 PCS
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
8.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
AYI Robot Lawn Mower Boundary Wire, 150M
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
55.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
AYI Robot Lawn Mower Staples for Boundary Wire, 150PCS
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
29.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Cleaner Accessory Kit for N20 Plus/N20 Pro Plus | DKT080155
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
40.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Cleaning Solution 350mL for water supply kit of DEEBOT T30 Family | DSO010049
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs | DEEBOT X2 COMBO Antibacterial Dust Bags 3 L for DEEBOT X2 COMBO | DDB030028 | 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
20.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | HEPA Filter for Handheld Vacuum Cleaner of DEEBOT X2 COMBO | DFI010027 | 1 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
14.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | Vacuum cleaner | DEEBOT X2 OMNI | Wet&Dry | Operating time (max) 212 min | Lithium Ion | 6400 mAh | Dust capacity 0.42 L | 8000 Pa | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,223.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT X2 OMNI |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | White |
| Aukštis | 9.5 cm |
| Veikimo laikas (max) | 212 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 82 dB |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 8000 Pa |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2.2 cm |
| Rekomenduojamas plotas iki | 400 m² |
| Krovimo stotelė | Yes |
Ecovacs | Vacuum cleaner with Auto-empty station | DEEBOT T30 PRO OMNI | Wet&Dry | Operating time (max) 200 min | Li-ion | 5200 mAh | Dust capacity 0.3 L | 11000 Pa | Silver
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
964.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner with Auto-empty station |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT T30 PRO OMNI |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Silver |
| Aukštis | 10.4 cm |
| Įkrovimo trukmė | 3.1 h |
| Veikimo laikas (max) | 200 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Dulkių talpa | 0.3 l |
| Interaktyvus žemėlapis | 1 floor map |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Siurbiamoji galia | 11000 Pa |
Ecovacs | Water Supply Kit for automatic refilling and draining for X2/X5/T30S Family | R1KT010004
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
153.99 €
Ecovacs Accessory Kit D-KT01-0017 4x Side Brushes, 1x Main Brush, 3x High Efficiency Filters, 1x Cleaning Tool, Suitable for DEEBOT X1 Family
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
46.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Accessory Kit D-KT01-0027 2x Side Brush(Black), 1x Set of filter, 2x Dust Bag, 2 pairs x Cleaning Cloth, 1x Cleaning Solution 110m, Suitable for X1 OMNI (Black)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
71.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Accessory Set DG3G-KTA Suitable for DEEBOT OZMO 930
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
43.99 €
Ecovacs Accessory Value Pack DS3G-KTA 1 Main Brush, 4 Side Brushes, 3 Filters, Suitable for DEEBOT 710/711
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
40.99 €







