Rodoma 1–24 iš 36
Kaina
Gamintojas
“Cleaner Accessory Kit for N20 Plus/N20 Pro Plus | DKT080155” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Cleaner Accessory Kit for N20 Plus/N20 Pro Plus | DKT080155
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
40.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Cleaning Solution 350mL for water supply kit of DEEBOT T30 Family | DSO010049
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs | DEEBOT X2 COMBO Antibacterial Dust Bags 3 L for DEEBOT X2 COMBO | DDB030028 | 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
20.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | HEPA Filter for Handheld Vacuum Cleaner of DEEBOT X2 COMBO | DFI010027 | 1 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
14.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | Vacuum cleaner | DEEBOT X2 OMNI | Wet&Dry | Operating time (max) 212 min | Lithium Ion | 6400 mAh | Dust capacity 0.42 L | 8000 Pa | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,223.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT X2 OMNI |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | White |
| Aukštis | 9.5 cm |
| Veikimo laikas (max) | 212 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 82 dB |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 8000 Pa |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2.2 cm |
| Rekomenduojamas plotas iki | 400 m² |
| Krovimo stotelė | Yes |
Ecovacs | Vacuum cleaner with Auto-empty station | DEEBOT T30 PRO OMNI | Wet&Dry | Operating time (max) 200 min | Li-ion | 5200 mAh | Dust capacity 0.3 L | 11000 Pa | Silver
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
964.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner with Auto-empty station |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT T30 PRO OMNI |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Silver |
| Aukštis | 10.4 cm |
| Įkrovimo trukmė | 3.1 h |
| Veikimo laikas (max) | 200 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Dulkių talpa | 0.3 l |
| Interaktyvus žemėlapis | 1 floor map |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Siurbiamoji galia | 11000 Pa |
Ecovacs | Water Supply Kit for automatic refilling and draining for X2/X5/T30S Family | R1KT010004
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
153.99 €
Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Antibacterial Dust Bag for DEEBOT X2 OMNI Auto-Empty Station DDB030025 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Antibacterial Service Kit for DEEBOT X2 OMNI DKT060099
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
46.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Antimicrobial Replacement Accessory Kit | DKT060086
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
40.99 €
Ecovacs Auto-Empty Station CH1918-T9 AIVI Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
308.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs DEEBOT N8 PRO Plaunantis dulkių siurblys robotas, Baltas
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
610.99 €
| Svoris | 6.7 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 425 × 160 × 485 mm |
| Gamintojas | Ecovacs |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT N8 PRO |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Balta |
| Svoris (kg) | 3.9 |
| Aukštis | 9.3 cm |
| Skersmuo | 35.3 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 24 mėn. |
| Suderinamumas | Compatible with Auto-Empty Station |
| Šepečių skaičius | 3 |
| Įkrovimo trukmė | 4 h |
| Veikimo laikas (max) | 110 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 3200 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70 dB |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Galingumas | 40 W |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Siurbiamoji galia | 2600 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.24 l |
| Įtampa | 14.4 V |
| Filtro tipas | HEPA |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2 cm |
| Valdymo tipas | APP |
| Savaime išsivalantis | No |
Ecovacs DEEBOT T10 Plaunantis dulkių siurblys robotas, Baltas
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
505.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Svoris | 7.2 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 480 × 435 × 410 mm |
| Gamintojas | Ecovacs |
| Gamintojo prekės serija | Vacuum cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT T10 |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Balta |
| Svoris (kg) | 4.3 |
| Aukštis | 10.3 cm |
| Skersmuo | 35.3 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 24 mėn. |
| Veikimo laikas (max) | 260 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Siurbiamoji galia | 3000 Pa |
| Filtro tipas | HEPA |
| Belaidis | Yes |
| Valdymo tipas | Google Assistant or Alexa & YIKO voice control |
Ecovacs DEEBOT T9 Plaunantis dulkių siurblys robotas, Baltas
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
559.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Svoris | 15 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 505 × 430 × 510 mm |
| Gamintojas | Ecovacs |
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum cleaner with CH1918 Auto-empty station |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT_T9_CH1918 |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Balta |
| Svoris (kg) | 14 |
| Aukštis | 9.3 cm |
| Skersmuo | 35.3 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 24 mėn. |
| Šepečių skaičius | 3 |
| Įkrovimo trukmė | 6.5 h |
| Veikimo laikas (max) | 175 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67 dB |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Galingumas | 50 W |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Laiptų aptikimas | Yes |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Siurbiamoji galia | 3000 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.18 l |
| Filtro tipas | High efficiency filter |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2 cm |
| Belaidis | Yes |
| Tinka turint gyvūnų | Yes |
| Tinkamas kambariams iki | 250 m² |
| Valdymo tipas | APP, Wi-Fi |
| Savaime išsivalantis | Yes |
Ecovacs Fog-free Humidification Module KJ-HM01-0002 for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
110.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs GOAT G1-2000 Lawn Mower, Robot, Up to 2000m², Wire-Free Boundary, Cutting width 220 mm, Adjustable cutting height, Silver
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
2,602.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs GOAT G1-GARAGE Garage for GOAT G1 Lawn Mower
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
165.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs HEPA Filter for AIRBOT Z1 KJ-FI01-0013 Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
54.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Humidifying filter for AIRBOT Z1 KJ-FI01-0013 Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
54.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Lawn Mower GOAT G1-800 Mowing Area 800 m² WiFi APP Yes Maximum Incline 45 % Waterproof IPX4 59 dB
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,525.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Robotic Vacuum Cleaner+Handheld | DEEBOT X2 COMBO | Wet&Dry | Operating time (max) 210 min | 6400 mAh | Dust capacity 0.42 L | 8700 Pa | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,574.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner+Handheld |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT X2 COMBO |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 9.5 cm |
| Veikimo laikas (max) | 210 min. |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400 mAh |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 8700 Pa |
| Filtro tipas | HEPA |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2.2 cm |
| Tinka turint gyvūnų | Yes |
| Valdymo tipas | ECOVACS HOME App, YIKO Voice Assistant 2.0 |
| Krovimo stotelė | Yes |
