Rodomi visi rezultatai: 4
“PETKIT | P9221 | High Performance Cat Litter Mat for Pura X | Grey” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
ETA | Robot Vacuum Cleaner | Aurum ETA524190000 | Wet&Dry | Operating time (max) 240 min | Li-ion | 5200 mAh | Dust capacity 0.25 L | Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
515.99 €| Gamintojas | Eta |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | Aurum ETA524190000 |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Grey |
| Aukštis | 9.6 cm |
| Suderinamumas | Compatible with Android 6.0 (and above), iOS 11.0 (and later) |
| Įkrovimo trukmė | 5 h |
| Veikimo laikas (max) | 240 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 73 dB |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Dulkių talpa | 0.25 l |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Valomi paviršiai | Carpet, hard floor |
| Filtro tipas | HEPA |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 1.5 cm |
HUTT | Cleaning Cloth | 2 pc(s) | Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
26.99 €| Gamintojas | Hutt |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Cleaning Cloth |
| Spalva | Grey |
| Suderinamumas | For Robotic Window Cleaner Hutt DDC55 and C6 |
PETKIT | P9221 | High Performance Cat Litter Mat for Pura X | Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
44.99 €| Gamintojas | Petkit |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | High Performance Cat Litter Mat for Pura X |
| Modelio pavadinimas | P9221 |
| Spalva | Grey |
PETKIT High Performance Cat Litter Mat for Pura Max P9220 Grey
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
33.99 €| Gamintojas | Petkit |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | High Performance Cat Litter Mat for Pura Max |
| Modelio pavadinimas | P9220 |
| Spalva | Grey |


