Rodomi visi rezultatai: 4
“Mamibot | Cleaning Cloth” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Mamibot | Multi purpose Floor Cleaner | Flomo II Plus | Cordless operating | Washing function | 25.55 V | Operating time (max) 33 min | Black | Warranty 24 month(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
367.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Gamintojas | Mamibot |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Multi purpose Floor Cleaner |
| Modelio pavadinimas | Flomo II Plus |
| Spalva | Black |
| Veikimo laikas (max) | 33 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 3000 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80 dB |
| Vandens bako talpa | 0.73 l |
| Valomi paviršiai | Multiple Floor |
| Įtampa | 25.55 V |
| Savaime išsivalantis | Yes |
Mamibot | Window Cleaner | W110-P Plus | Corded | White/Brown
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
374.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Mamibot | Window Cleaner Robot | W120-P | Corded | 3000 Pa | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
374.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
