Rodomi visi rezultatai: 3
“Ecovacs Robotic Vacuum Cleaner+Handheld | DEEBOT X2 COMBO | Wet&Dry | Operating time (max) 210 min | 6400 mAh | Dust capacity 0.42 L | 8700 Pa | Black” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Ecovacs GOAT G1-GARAGE Garage for GOAT G1 Lawn Mower
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
165.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Robotic Vacuum Cleaner+Handheld | DEEBOT X2 COMBO | Wet&Dry | Operating time (max) 210 min | 6400 mAh | Dust capacity 0.42 L | 8700 Pa | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
1,574.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner+Handheld |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT X2 COMBO |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 9.5 cm |
| Veikimo laikas (max) | 210 min. |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400 mAh |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 8700 Pa |
| Filtro tipas | HEPA |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2.2 cm |
| Tinka turint gyvūnų | Yes |
| Valdymo tipas | ECOVACS HOME App, YIKO Voice Assistant 2.0 |
| Krovimo stotelė | Yes |
Robotic Vacuum Cleaner | DEEBOT X5 OMNI | Wet&Dry | Operating time (max) 164 min | Lithium-Ion | 6400 mAh | Dust capacity 0.25 L | 12800 Pa | Black
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
1,187.99 €
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robotic Vacuum Cleaner |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT X5 OMNI |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Black |
| Aukštis | 9.5 cm |
| Veikimo laikas (max) | 164 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400 mAh |
| Dulkių talpa | 0.25 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 1 side brush |
| Siurbiamoji galia | 12800 Pa |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2.2 cm |
| Valdymo tipas | Hands-free control |
| Krovimo stotelė | Yes |
