Rezultatų: 1
“HUTT | Windows Cleaning Robot | W9 | Corded | 3800 Pa | White” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
HUTT | Windows Cleaning Robot | W9 | Corded | 3800 Pa | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
558.99 €| Gamintojas | Hutt |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Windows Cleaning Robot |
| Modelio pavadinimas | W9 |
| Spalva | White |
| Plotis | 24.2 cm |
| Gylis | 24.2 cm |
| Aukštis | 8.2 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70 dB |
| Galingumas | 90 W |
| Siurbiamoji galia | 3800 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.15 l |
