“Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
AYI Lawn Mower A1 1400i Mowing Area 1400 m² WiFi APP Yes (Android; iOs) Working time 120 min Brushless Motor Maximum Incline 37 % Speed 22 m/min Waterproof IPX4 68 dB
778.99 €
Neturime
180 m boundary wire; 180 pcs. staples; 10 x Cutting Blade Screws; 2 x Distance Gauges; 1 x Charging Station, 4 x Nails For Fixing Charging Station; 1 x Allen Key; 1x 5 m Extension Cord
Produkto kodas:
DM2 1400i
5
People watching this product now!
Neturime
Produkto aprašymas
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Ayi |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Lawn Mower |
| Modelio pavadinimas | A1 1400i |
| Spalva | Orange/Black |
| Svoris (kg) | 9 |
| Matmenys (P x G x A) | 50 x 35.5 x 24 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 6 mėn. |
| Įkrovimo trukmė | 180 min. |
| Veikimo laikas (max) | 120 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68 dB |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Motoro tipas | Brushless Motor |
| Pjovimo plotis | 18 cm |
| Pjovimo sistema | 3 Blades |
| Apsaugotas PIN kodu | Yes |
| Atsparumas vandeniui | IPX4 |
| Automatinis pasikrovimas | Yes |
| Pjovimo greitis | 22 m/min |
| Jutikliai | Bumper, Lift, Rain, Tilt |
| Laikmatis | Yes |
| Maksimalus šlaitas | 37 % |
| Pakraunama baterija | Yes |
| Pjaunamos zonos | Yes, 5 zones |
| LCD ekranas | Yes |
| Pjovimo aukštis | 2.5-5.5 cm |
| Pjovimo raštas | Edge, Random, Spiral, Zones |
| Programuojamas tvarkaraštis | Yes |
| Mobilioji aplikacija | iOs), Yes (Android |
| Signalizacija | Yes |
| Sklypo plotas iki | 1400 m² |
| Užrakinimas | Yes |
| Užrakto tipas | Electronic Theft |
| Maitinimo adapteris | 25.5V/2.0A at 100~240V |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Disposable Mopping Pad D-DM25-2017 U2 Series, 25 pc(s), White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
15.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28
Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/05/28

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.