Rodomi visi rezultatai: 12
“Midea Microwave oven with Grill | MG720C2AT | Free standing | 20 L | 700 W | Grill | White” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Midea Freezer | MDRC152FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 99 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
217.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRC152FEE01 |
| Tipas | Chest |
| Spalva | White |
| Plotis | 54.5 cm |
| Gylis | 49.5 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38 dB |
Midea Freezer | MDRC207FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 142 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
257.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRC207FEE01 |
| Tipas | Chest |
| Spalva | White |
| Plotis | 63.2 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
Midea Freezer | MDRC280FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 198 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
298.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRC280FEE01 |
| Tipas | Chest |
| Spalva | White |
| Plotis | 81.6 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing | Height 85 cm | Total net capacity 290 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
394.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRC405FEE01 |
| Tipas | Chest |
| Spalva | White |
| Plotis | 111.5 cm |
| Gylis | 67 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43 dB |
Midea Freezer | MDRD129FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 84.5 cm | Total net capacity 86 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
271.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRD129FZE01 |
| Tipas | Upright |
| Spalva | White |
| Plotis | 57.4 cm |
| Gylis | 55.3 cm |
| Aukštis | 84.5 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39 dB |
| Valdymo tipas | Mechanical |
Midea Freezer | MDRD99FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 84.5 cm | Total net capacity 60 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
203.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRD99FZE01 |
| Tipas | Upright |
| Spalva | White |
| Plotis | 44.5 cm |
| Gylis | 47.5 cm |
| Aukštis | 84.5 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
| Valdymo tipas | Mechanical |
Midea Freezer | MDRU229FZE01 | Energy efficiency class E | Upright | Free standing | Height 142 cm | Total net capacity 160 L | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
367.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Freezer |
| Modelio pavadinimas | MDRU229FZE01 |
| Tipas | Upright |
| Spalva | White |
| Plotis | 55 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Aukštis | 142 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42 dB |
| Valdymo tipas | Mechanical |
Midea Microwave oven | MAM720C2AT | Free standing | 700 W | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
110.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven |
| Modelio pavadinimas | MAM720C2AT |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Plotis | 44 cm |
| Gylis | 34.6 cm |
| Aukštis | 25.9 cm |
Midea Microwave oven with Grill | MG720C2AT | Free standing | 20 L | 700 W | Grill | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
104.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven with Grill |
| Modelio pavadinimas | MG720C2AT |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | White |
| Plotis | 44 cm |
| Gylis | 34.6 cm |
| Aukštis | 25.9 cm |
| Valdymo tipas | Digital |
Midea Refrigerator | MDRD125FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 84.5 cm | Fridge net capacity 68 L | Freezer net capacity 12 L | 41 dB | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
217.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Refrigerator |
| Modelio pavadinimas | MDRD125FGE01 |
| Tipas | Larder |
| Spalva | White |
| Plotis | 47.5 cm |
| Gylis | 44.5 cm |
| Aukštis | 84.5 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
Midea Refrigerator | MDRD142FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 86 cm | Fridge net capacity 93 L | 41 dB | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
184.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Refrigerator |
| Modelio pavadinimas | MDRD142FGE01 |
| Tipas | Larder |
| Spalva | White |
| Plotis | 45 cm |
| Gylis | 47.2 cm |
| Aukštis | 86 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41 dB |
| Įtampa | 220-240 V |
| Valdymo tipas | Mechanical |
Midea Refrigerator | MDRD168FGE01 | Energy efficiency class F | Free standing | Larder | Height 84.5 cm | Fridge net capacity 97 L | Freezer net capacity 16 L | 39 dB | White
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
257.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Refrigerator |
| Modelio pavadinimas | MDRD168FGE01 |
| Tipas | Larder |
| Spalva | White |
| Plotis | 55.3 cm |
| Gylis | 57.4 cm |
| Aukštis | 84.5 cm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39 dB |
