Rezultatų: 1
“Midea Microwave oven | MM720CJ7 | Free standing | 700 W | Cream” - įdėtas į krepšelį Krepšelis
Midea Microwave oven | MM720CJ7 | Free standing | 700 W | Cream
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
124.99 €| Gamintojas | Midea |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Microwave oven |
| Modelio pavadinimas | MM720CJ7 |
| Tipas | Free standing |
| Spalva | Cream |
| Plotis | 43.5 cm |
| Gylis | 33 cm |
| Aukštis | 26 cm |
| Valdymo tipas | Manual |
