Ecovacs DEEBOT T9 Plaunantis dulkių siurblys robotas, Baltas
559.99 €
Liko 5
With the included auto-empty station, the DEEBOT empties itself into a sealed disposable dust bag that holds up to 30 days of debris without leakage.;Charging dock, auto-empty station, 2 side brushes, reservoir, 10 disposal cleaning cloth, high efficiency filter, cleaning tool, OZMO™ Pro 2.0, air freshener, air freshener capsule
Produkto kodas:
DEEBOT_T9_CH1918
10
People watching this product now!
Liko 5
Produkto aprašymas
About CH1918 Auto-empty station: Number of bags 2; Colour of product: White.
Specifikacijos
Bendra informacija
| Gamintojas | Ecovacs |
|---|---|
| Gamintojo prekės serija | Robot Vacuum cleaner with CH1918 Auto-empty station |
| Modelio pavadinimas | DEEBOT_T9_CH1918 |
| Tipas | Wet&Dry |
| Spalva | Balta |
| Svoris (kg) | 14 |
| Aukštis | 9.3 cm |
| Skersmuo | 35.3 cm |
| Garantija (mėn.) | 24 mėn. |
| Baterijos garantija | 24 mėn. |
| Šepečių skaičius | 3 |
| Įkrovimo trukmė | 6.5 h |
| Veikimo laikas (max) | 175 min. |
| Akumuliatoriaus tipas | Lithium Ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67 dB |
| Dulkių rinktuvo tipas | Container |
| Dulkių talpa | 0.42 l |
| Automatinė bazinės stoties grįžtis | Yes |
| Galingumas | 50 W |
| Interaktyvus žemėlapis | Multi-floor Mapping |
| Laiptų aptikimas | Yes |
| Lazerio jutiklių technologija | Yes |
| Šepetėlio tipas | 1 main brush and 2 side brushes |
| Siurbiamoji galia | 3000 Pa |
| Vandens bako talpa | 0.18 l |
| Filtro tipas | High efficiency filter |
| Durų slenksčio/kliūčių įveikimas | 2 cm |
| Belaidis | Yes |
| Tinka turint gyvūnų | Yes |
| Tinkamas kambariams iki | 250 m² |
| Valdymo tipas | APP, Wi-Fi |
| Savaime išsivalantis | Yes |
Atsiliepimai
Įvertinimas: 0 iš 5
0 reviews
Įvertinimas: 5 iš 5
0
Įvertinimas: 4 iš 5
0
Įvertinimas: 3 iš 5
0
Įvertinimas: 2 iš 5
0
Įvertinimas: 1 iš 5
0
Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.
Lankytojai taip pat domėjosi
Ecovacs Antibacterial dust bag DDB030016 for T8+/N8+/N8 PRO+/T9+ Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €
Ecovacs Antibacterial Dust bag DDB030010 for DEEBOT X1 PLUS/ T10 PLUS Auto-Empty Station, 3 pcs
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
19.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Cleaning Solution (230 ml) W-SO01-0004 For WINBOT W7, W8, W9, X, W1 PRO Families
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
9.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs | Cleaning Solution 1 L for all WINBOT series | W-SO01-1007
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
25.99 €
Ecovacs Air Freshener Capsule KJ-DZ01-0004 for Air Freshener (Wild Bluebell) for AIRBOT Z1
Įvertinimas: 0 iš 5
In stock
21.99 €
Numatoma pristatymo data 2026/06/01
Ecovacs Antibacterial Dust bag for DEEBOT X1 OMNI/T20 OMNI Auto-Empty Station DDB020008 3 pc(s)
Įvertinimas: 0 iš 5
Out of stock
19.99 €

Atsiliepimai
Clear filtersAtsiliepimų dar nėra.